We włoskiej wiosce Castelnuovo d’Asti, ok. 40 km od Turynu, urodzili się 4 święci:
Bł. Józef Allamano (1851-1926), kapłan diecezjalny z Turynu. Założyciel Zgromadzenia Misjonarzy i Misjonarek Matki Bożej Pocieszenia. Jako rektor Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia zawierzył zgromadzenie Maryi, pisząc: „Oto nasza najczulsza Matka, która nas kocha jak źrenice swoich oczu, która poddała pomysł naszego zgromadzenia, wspierała je… i zawsze jest otwarta na wszystkie nasze potrzeby”.
Św. Józef Kafasso (1811-1860), wujek bł. Józefa Allamano, kapłan diecezjalny z Turynu. Ojciec duchowny wielu kapłanów, między innymi św. Jana Bosko, który pisał o nim: „Był ideałem życia kapłańskiego, nauczycielem kapłanów, ojcem ubogich, pocieszycielem chorych, doradcą wątpiącym, pociechą konającym, dźwignią dla więźniów, zbawieniem dla skazanych, przyjacielem wszystkich…”.
Św. Jan Bosko (1815-1888), założyciel zgromadzenia salezjanek i salezjanów. Jest patronem między innymi młodzieży, uczniów i studentów.
Św. Dominik Savio (1842-1857). Jest patronem dzieci i młodzieży, ministrantów, matek w stanie błogosławionym (szczególnie w zagrożonej ciąży) oraz małżeństw starających się o potomstwo.
W naszej kaplicy znajdują się relikwie wszystkich czterech świętych.